Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Aj keď sa koberce vymenili postupom času za rôzne typy plávajúcich či vinylových a iných podláh, ešte stále je mnoho domácností, či kancelárskych priestorov, kde sa koberce využívajú a sú súčasťou interiéru. Samozrejme, časom sa každý koberec zašpiní a je potrebné ho vyčistiť. Spoločnosť GRANT – upratovací servis Vám ponúka čistenie kobercov Poprad – Veľká. Ponúkame Vám hĺbkové čistenie kobercov na mokrej báze. Naša práca je na profesionálnej úrovni, preto náš vyškolený personál vie presne, ako správne vyčistiť Váš koberec, nech už je z akéhokoľvek materiálu.

zasadacia miestnosť

Upratovanie v Poprade, vo Vysokých Tatrách, Kežmarku a Spišskej Novej Vsi je pre nás hračkou a zábavou. Svoju prácu robíme radi a najmä kvalitne. Preto neváhajte a kľudne zverte svoje koberce nám. Kontaktujte nás na 0905 357 249, 24 hodín denne vrátane sviatkov a víkendov. Každý klient je pre nás dôležitý a my sme Vám ochotný vyjsť v ústrety a pomôcť Vám s akoukoľvek požiadavkou.

Upratovací servis GRANT Vám poskytne okrem samotného čistenia kobercov aj kompletné upratovacie služby, ako sú čistenie čalúneného nábytku, čistenie podláh pomocou profesionálnych strojov, umývanie okien, ale aj samotné kompletné bežné upratovanie. Radi Vám pomôžeme s uprataním akýchkoľvek priestorov, či už súkromných ale aj pracovných ako sú kancelárie, firmy, spoločnosti, kluby, školy, jedálne, obchodné priestory a mnoho mnoho iného. Zverte sa nám a spoľahnite sa u nás na profesionalitu a diskrétnosť.

oddychová spoločenská miestnosť

Bežné vysávanie kobercov, či umytie podláh je pre nás bežnou záležitosťou rovnako tak ako aj zametanie a utretie nábytku, či vynesenie odpadkových košov, popolníkov, vyčistenie a leštenie nábytku, vyčistenie kuchynských spotrebičov vrátane naplnenia zásobníkov kávy, cukru a mlieka, kompletné vyčistenie pracovných kuchyniek vrátane čistenia drezov a umývadiel, nezabúdame ani na hygienické zázemia, ktoré si vyžadujú čistotu a dezinfekčné prostredie, vrátane doplnenia všetkých hygienických potrieb. Obráťte sa na upratovací servis GRANT.