Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Najväčšie zaujímavosti metropoly severného Slovenska privatportal.sk. Erotické portály prinášajú netušené možnosti sexuálneho vyžitia nielen single, ale aj zadaným, ktorým to v sexuálnej oblasti chýba doma. Online inzercia prináša to práve, čo ľudia v súčasnosti potrebujú – rýchlo, kvalitne, bezpečne a diskrétne, najmä bez zbytočných komplikácií. Sex inzercia v Žiline ponúka niekoľko zaujímavostí, napríklad:

sex s ponukou zvláštnych častí tela – nehovoríme o klasických erotogénnych zónach, ako poprsie či vagína, aké by sme čakali, ale o podpazuší. Táto metóda sa volá “armpit” a viacero ponúk zverejnených práve na portáli Žiliny bolo zameraných na prezentáciu podpazušia ako vzrušujúceho miesta. Sex do podpazušia je bezpečný, aplikuje sa prostredníctvom špeciálneho gélu, ponúka lákavý pohľad na odhalené poprsie … Aj napriek zaujímavosti tejto ponuky nám táto záležitosť príde skôr bizarná ako vzrušujúca, ale proti gustu žiaden dišputát ako sa vraví.

sexi body

adrenalínový sex – každý má v sexe rád niečo iné, je to vysoko individuálna záležitosť, no pre dobrodružnejšie povahy je ako stvorený adrenalínový sex. Aj ten sme našli na niekoľkých inzerátoch – pocit ohrozenia a neustáleho napätia akoby vystupňoval atmosféru vzrušenia a znásobil erotický zážitok. Priestorové možnosti sú neobmedzené – na verejných miestach, lavičkách v parku, vo výťahoch alebo sú obmedzené natoľko, že sa žiadne normálne miesto na sexuálne radovánky nenájde a vtedy je nutné improvizovať. Zvlášť zamysleniahodný je jeden inzerát s ponukou sexu doma – pre dotyčnú bola vzrušujúca možnosť, že ju kedykoľvek môže manžel prichytiť k milencom. Ktovie, ako tento experimet dopadol.

sexi girl

Finančne zaujímavé inzeráty spočívali v ponukách mužov, ktorí si chceli ženu zvyčajne vydržiavať tak, aby im bola neustále k dispozícii a zároveň neponúkala sexuálne služby nikomu inému. Ďalšími prípadmi boli erotické služby od mužov, ktorí sa chceli nechať zasvätiť do tajov sexu. V neposlednom rade zaujímavé inzeráty boli od žien, ktoré si chceli vydržiavať práve mužov. Erotická zoznamka je skutočne bohatá na zážitky. Pridusenie patrí k S/M praktikám, ktoré hraničia so stratou vedomia a v extrémnych prípadoch aj smrťou, ale ak radi experimentujete a ste skôr submisívnejšej povahy, niektoré inzeráty sú určené práve pre vás. Zaujíma vás viac? Erotické portály prinášajú mnoho zaujímavého.