Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Osvetlenie v bytoch či kanceláriách alebo v obchodných priestoroch, ale aj v exteriéri ako sú dvory, parkoviská a podobne, dnes prebieha LED svetelnými zdrojmi. LED svietidlá totiž patria k najekologickejším a najúspornejším svietidlám, ktoré sa na trhu vyskytujú. Stali sa obľúbené v domácnostiach a skvelo nahradili doposiaľ používané klasické žiarovky.

žiarovky, energia

LED svetelné zdroje môžu mať tvar panelov, trubíc, žiaroviek, reflektorov či pásikov. Všetky sú energeticky úsporné, šetrné k životnému prostrediu, majú dlhú životnosť a nahradia aj hlavný zdroj svetla. Pásiky sú z tohto spektra asi najobľúbenejšie, pretože ich inštalácia je neskutočne jednoduchá. Umiestniť ich môžete aj do miest, kde sa klasické svetlá nezmestili. Sú variabilné hlavne vďaka obojstranne lepiacej páske, ktorou ich prichytíte tam, kam chcete. Takto môžete ozvláštniť priestor v izbe, keď si osvetlíte poličku či garnižu alebo v kúpeľni farebným pásikom orámujete zrkadlo, v kuchyni si osvetlíte pracovnú dosku a ešte veľa iných možností.

led-2953661_640

LED pásiky ledpprodukt.sk sa ovládajú diaľkovým ovládačom, zapnutie aj vypnutie, dá sa nim však aj zmeniť intenzita osvetlenia podľa toho, ako si prajete. V ponuke obchodov sú tri farebné varianty bielej: studená, teplá a neutrálna. Studený odtieň sa hodí do priestorov, kde vyvíjate nejakú aktivitu, teplá biela zasa do miestností určených na oddych, no a neutrálny odtieň je akýmsi kompromisom medzi nimi. Systém Dual –White dokáže prostredníctvom ovládača zvoliť plynulý prechod odtieňmi bielej farby, no v prípade, že túžite po farebnom oživení, zabezpečte si RGB a RGB-W pásiky. Diaľkovým ovládačom si namixujete rôzne farebné prechody či odtiene alebo efekty, ktoré nazývame aj farebná hudba.

Variabilnosť LED pásikov nemá hranice, svoj interiér si každý zákazník môže vyšperkovať podľa svojej chuti a nálady, s inštaláciou si poradí každý začiatočník, takže sú vhodné pre kohokoľvek.