Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

7 najlepších tantrických festivalov

Čo je vlastne tantrický festival? Jednoducho, je to festival zasvätený tantra masážami. Zahŕňajú najmä tantra masáže, no i ďalšie masáže, alebo školenie, ako správne ich praktikovať či len upokojujúce a relaxačné sedenia.

Ako prvý je najdlhší tantra festival:

Tantrický festival vo Veľkej Británii (The UK Tantra Festival)

Vo Veľkej Británii sa nájde minimálne dvesto ľudí, ktorý radi navštívia tento festival bohatý na skúsenosti. Môžete tu stretnúť expertov na tantru a je na vás, ako dlho sa tu zdržíte. Keďže sa jedná o najdlhší festival, tak je nutné spomenúť najmä to, že sa nemusíte zdržať na celý festival. Vstupenky sa dajú zakúpiť na určitý čas, dátum a deň. Taktiež sú prístupné byty alebo aj kemping, aby ste nemuseli chodiť ďaleko.

tantra festival

Londýnsky tantrický festival (London Tantra Festival)

Tantra festivaly v Londýne sú základom tantra festivalov. Sú bohaté ich obsahom a majú kapacitu až 700-1000 ľudí. Oproti Británii, kde je kapacita okolo dvesto ľudí. Ak chcete zažiť a naučiť sa čo najviac o tantre, navštívte Londýn.

Festival Ibiza tantra (The Ibiza Tantra festival)

Ibiza. Ostrov, ktorý by sa ani len nemusel predstavovať. Tantra festival, ktorý môžete zažiť na krásnom ostrove Ibiza s výhľadom na more, je síce finančne drahší, ako prvé dva, no je taktiež aj plný hudby, dobrej nálady, tancov a najmä workshopov, na ktoré musíte rozhodne ísť, ak chcete spoznať Tantru bližšie.

Rodisko tantry na India Tantra Festival

India sa považuje sa rodisko Tantry a ak teda chcete zažiť Tantra festival v jeho domovine, nemôžete vynechať ani tento. Taktiež tu stretnete plno expertov na tantru, jej podoby a ešte viac sa zamilujete.

Štokholmský tantrický festival (Stockholm Tantra Festival)

Štokholmské tantra festivaly sa považujú za najodvážnejšie. Oslavuje sa na nich spojenie, intimita, sex či nahota a ľudské práva. Ak chcete byť v kruhu ľudí, čo oslavujú svoje telo, dušu i seba, navštívte tento festival!

festival tantrickej masáže

Portugal Tantra Festival

Tento festival patrí medzi obľúbené najmä vďaka krásnemu prostrediu. Aj tu zažijete uvoľnenú atmosféru, no omnoho viac teórie. Naučíte sa tantru od základov, cez tajomstvá až ku kurzom.

Tantrický festival v Čechách

Ak nechcete cestovať ďaleko, stačí vám navštíviť festival u našich susedov. Ceny sú najlacnejšie, spomedzi festivalov, a taktiež sa naučíte mnoho nového.

Ak ale neobľubujete festivaly, alebo sa vám nechce čakať na ďalší festival a cestovať kvôli nemu, rezervujte si v Bratislave jednu tantra masáž, alebo aj tantra spa, a vychutnajte si toto všetko v pohodlí Bratislavy.