Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Kámašástra je staroindická náuka (šastry) o milostnom umení, vychádzajúca z hinduistickej náuky o troch životných cieľoch, ku ktorým popri pestovaní mravnosti a dobýjanie svetských statkov patrilo aj uspokojovanie pohlavnej túžby (káma). Najstaršiu zachovanou príručkou nazývanou Kámasútra (slovensky Kamasútra) spísal Mallanága Vátsjájana (v 3. – 5. storočí). K populárnym dielam patrí tiež Anangaranga (Voňavá záhrada), ktorého autorom je Kaljánamalla (16. storočie). Kamasútra Privatportal je učenie o láske staré cez 2 000 rokov. Dodnes sa považuje za jednu z najväčších svetových kníh. Je to príručka lásky, ktorá je neodmysliteľnou súčasťou bohatej indickej erotiky. Táto pre veľa ľudí v skutku užitočná literatúra poukazuje na to, aký rozmanitý môže sexuálny a milostný život byť. Kniha je určená dlhoročným partnerom a manželom, ktorí hľadajú nové skúsenosti a chcú okoreniť svoj sexuálny život.

Kamasútra

V Kamasútre si taktiež prídu na svoje aj mladí ľudia a ľudia, ktorí sa neboja experimentovať. Literatúra tohto obsahu je skrátka určená pre všetkých, ktorých už nebaví tá istá poloha či nejaký zabehnutý kolotoč. Stavte na pomyselný pilier sexuálneho potešenia, ktorým táto kniha je, a dožičte sebe a svojmu partnerovi zážitok z doteraz možno nepoznanej päťzmyselnej eufórie! Kamasútra rovná sa milostný život trochu inak. Nielenže navádza na odhaľovanie tajných sexuálnych túžob, techník či nezabúda na súlad tela a duše. Taktiež skrýva kapitoly o zvádzačskom umení, učí čítať ženské myšlienky a prakticky pojednáva o milostných polohách pri partnerskom sexuálnom styku.

Kamasútra

Najslávnejší manuál o sexe zaručuje prežitie nadpozemského potešenia! Najrozmanitejšie množstvo polôh (osemdesiatdva), rady a učenie o sexuálnom živote je to, čo Vás v kvalitné napísanej knihe čaká. Podľa prieskumov sa páry jednoznačne zhodli na troch najlepších sexuálnych polohách obsiahnutých v Kamasútre. Jedná sa o sex zozadu, ktorý je ako stvorený na ráno, známu polohu 69, ktorej podstatou je orálne uspokojovanie a na prvý pohľad náročnejšie hmatadlo. Nebojte sa experimentovať a doprajte Vám obom potešenie, ktoré si po ťažkom dni zaslúžite!