Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Pozdvihnite svoj šatník na vyššiu úroveň. Keď nahliadnete do módneho sveta súčasnosti, zistíte, že móda sa prelína s prvkami retro, najčastejšie z 90.-tych rokov. Stavte na zaujímavé trendy kúsky v podobe zvoncových či širokých (loose) džínsov. Absolútnym trendovým hitom dnešných dní sú takzvané loose džíns. Sú známe svojím voľným strihom a patria k jedným z najviac ikonickým trendom v oblečení. Svoju obľúbenosť si získali najmä pohodlnosťou, štýlovým a nezvyčajným vzhľadom. Džínsy tohto voľnejšieho (voľného) strihu sa hodia ku každému typu postavy a vyzerajú skrátka bombovo.

formal

Pri týchto nohaviciach je v prvom rade dôležitý výber správnej konfekčnej veľkosti, ktorá vašu postavu dotiahne ešte viac do dokonalosti. Loose alebo, takzvané culottes, ako sa tiež zvykne tento módny kúsok nazývať, nájdete naozaj v rôznych variáciách a dajú sa s nimi kombinovať outfity na každý deň. Či už pre pracovný alebo voľný čas. Ak ste aj Vy fanúšičkami efektívneho a moderného kapsulového šatníka, postačia vám tieto kúsky tohto typu nohavíc.

Elegancia a jednoduchosť v čiernom

Jednoduché čierne nohavice zaujímavého strihu, ktoré z vás vyčaria ozajstnú dámu. Klasika, ktorá vo vašom šatníku jednoznačne nesmie chýbať. Ako ušité pre pracovný deň v kombinácii s jednoduchou ľahkou košeľou, poprípade sakom. K tomu formálne poltopánky a môžete vyraziť ako skutočná biznismenka.

loose jeans

Biela na špeciálne udalosti

V šatníku každej dámy by mal vždy ležať aj kúsok na špeciálne chvíle a udalosti. A biele loosy nohavice culottes sú na to ako stvorené. Zažiarite v nich najmä na oslavách, ale aj večierkoch či menšej svadbe. Výborne sa kombinuje s hravými jarnými farebnými topmi a sandálmi.

Nestarnúca rifľovina

Ako posledná, klasika, ktorá obýva naše šatníku už desaťročia. Práve teraz prichádza ten boom zvonových, voľných a širokých džínsových nohavíc ako z 90.-tych rokov. Uvoľnite uzdu fantázii a nebojte sa farieb, strihov či vzorov. Dobre sediace a zaujímavé džínsy dokážu ubrať na veku aj niekoľko rokov. Dobrá voľba, ak sa chystáte vyraziť do ulíc alebo len tak pri menej formálnych dňoch. Dámske culottes rifle, džínsy BIG STAR – módne dámske loose jeansy.