Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Počuli ste už o hormonálnej joge? Ešte nie?

Určite sa ju oplatí vyskúšať. Hormonálna joga Meditaciaajoga.sk je v prvom rade určená pre ženy, ale samozrejme aj pre mužov má plno dobrých a liečebných účinkou. Takmer každá žena má v určitom období svojho života problém s hladinou nejakého hormónu. Či už je to stav dedičnosti, alebo je to len dočasný stav po pôrode, v menopauze a pod., zmena hladiny hormónov vie v tele urobiť naozaj chaos. Stáva sa, že neraz musíte vyhľadať pomoc lekára, aby ste sa s hormónami popasovali, nakoľko takáto zmena môže spôsobovať rôzne zdravotné, ale aj psychické problémy a celkovú nepohodu človeka. Neraz od lekára odídete s plnou taškou rôznych liekov, ktoré vám síce pomôžu v jednom probléme, ale narobia problém inde.

harmónia

Určite to všetci dobre poznáme. Vďaka hormonánej joge, už nemusíte siahnuť vo väčšine prípadov k žiadnym liekom. Bolestivá menštruácia, silné krvácanie počas menštruácie, problémy s otehotnením, bolesti po pôrode, ťažká menopauza, alebo iný hormonálny problém? S Tým všetkým si hormonálna joga vie poradiť aj bez toho, aby ste museli škodiť organizmus rôznými chemickými prípravkami. Jediné čo je podstatné, aby ste boli v cvičení dôslední, tada hormonálnu jogu cvičili pravidelne. Asi každý z nás vie, že jedno cvičenie nerobí zázraky, rovnako ako to je aj v prípade lieku, ktorý sa taktiež musí brať pravidelne nejakú dobu.

joga

Tak isto to platí aj v prípade hormonálnej jogy. Ale keď sa na hormonálnu jogu podujmete a budete dôsledný výsledky máte zaručené. Hormonána joga je rad cvičení a výučba správneho dýchania počas cvičenia. Tak sa spojíte s vašim telom, začnete ho počúvať a ono začne počúvať vás, dajú sa do pohybu nejaké telesné procesy, zlepší sa prísun kyslíka v organizme a vaše telo začne pomaly fungovať tak ako má. Vyskúšajte hormonálnu jogu aj vy!