Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Z exotických krajín sa do Európy dostalo už veľa tradícií a ich pôvodnej kultúry, ktorá nám ponúka „neokukané“ a zároveň veľmi vzrušujúce možnosti ako stráviť voľný čas, zrelaxovať a pritom zažiť netradičné metódy zresetovania mysle. Veľmi radi prijímame hlavne tie rituály, ktoré sú nám príjemné a zažijeme pri nich vyrušenie.

Výraz rváre klienta hovorí za všetko

Senzuálna masáž je určená na upokojenie mysle a spolu s ňou aj zrelaxovanie tela, pretože predstavuje spojenie týchto dvoch dôležitých súčastí organizmu človeka. Jedno bez druhého nemôže existovať, a to je pri vykonávaní senzuálnej masáže veľmi dôležité. V nej sa spája upokojenie oboch strán, ak ste uvoľnení, tak aj telo je v pohode a naopak. Začiatok rituálu predstavuje pozdrav „namaste“ ako prejav úcty telu.

V našich mestách sa salóny, ktoré túto masáž poskytujú, rozrástli a dnes ich nájdeme bez problémov aj na internetových stránkach. Uvádzajú tam svoju ponuku, podmienky návštevy, vybrať si môžete druh masáže a masérku zároveň. Rituál senzuálnej masáže sa začína šálkou čaju či kávy, potom nasleduje senzuálna masáž možnosť osprchovať sa, až tak pristúpite k samotnej masáži.

Príjemné a zároveň veľmi vzrušujúce dotyky pri masírovaní si klienti užívajú v priestoroch, kde je dôležitá atmosféra, hrá tam hudba a všetko to podčiarkuje exotická vôňa. Krásna masérka sa vám bude venovať počas celého času, ktorý bude naplnený vzrušujúcimi a stimulujúcimi dotykmi, hladkaním rukami, ale aj nohami, prsiami či celým telom, čo vás môže priviesť až k vyvrcholeniu.

Aj tatok môže masérka zaujať

Takéto vzrušenie je pri týchto spôsoboch masírovania normálne, preto po skončení rituálu dostanete trocha času na to, aby ste to všetko dokonalo strávili, potom sa môžete opäť osprchovať a až tak prichádza rozlúčka pozdravom namaste, ktorým vzdáte úctu telu. Malý darček od personálu na rozlúčku vám bude tieto nezabudnuteľné chvíle ešte dlho pripomínať.