Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Poznáte to, keď dostanete pozvánku na oslavu, ale čas do určeného termínu oslavného dňa sa kráti a vy jednoducho nedokážete nájsť ten správny dar. Prehľadali ste už všetky možné internetové e-shopy a prešli niekoľko predajní v obchodných centrách, ale výstižný darček je stále v nedohľadne. O to dôležitejšie je nájsť ten správny darček pre oslávenca, ktorý je zároveň vaším blízkym rodinným príslušníkom či drahým priateľom. Zaujímavým darčekom, ktorým potešíte zaručene každého blízkeho človeka, môže byť osobne vytvorená etiketa na víno alebo iný druh alkoholovej fľaše.

fľaša s alkoholom

Vybrať môžete ľubovoľný druh alkoholu, podľa obľúbenosti oslávenca, na ktorý následne prilepíte milé prianie alebo vtipný odkaz. Napísať naň je možné čokoľvek od okrúhleho čísla veku narodenín, cez veselé želanie od srdca, až po pridanie fotografie danej osoby. Fľašu vína, pálenky alebo iného tvrdšieho alkoholu si môže obdarovaný oslávenec potom pekne vystaviť aj po jej vypití na obdiv pre návštevníkov jeho domácnosti, a vždy pri pohľade na ňu s láskou spomínať na osobný darček od vás.

narodeninová oslava

Takéto personalizované etikety sa okrem narodeninových osláv, krstín a iných životných jubileí či významných udalostí veľmi často využívajú najmä na svadbách. Nevesta so ženíchom ich zväčša zakomponuje ako súčasť výslužky pre svojich vybraných svadobných hostí, pričom ich následne dostanú spolu so svadobnými koláčikmi alebo inou pozornosťou od budúcich mladomanželov. Rovnako, ako v prípade narodeninového oslávenca, aj na svadobné víno je možné napísať čokoľvek od tradične písaných mien oboch budúcich manželov, dátumu ich veľkého dňa a miesta konania svadby, až po vloženie krásnej spoločnej fotografie či pridanie vtipného odkazu alebo poďakovania hosťom. Obdarovaní hostia potom získajú milú spomienku na svadobný deň svojich priateľov, ktorú si môžu odložiť na pamiatku a aj po jej vypití im bude stále pripomínať príjemne strávené chvíle s tými najbližšími.