Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Upravené nechty povedia o žene viac, ako si možno myslíte. Dávate si aj vy záležať na svojich nechtoch na rukách? Mali by ste. Ruky sú v kontakte s inými ľuďmi vo veľkej miere a na väčšinu činností používate ruky, kde každý uvidí vaše nechty. To, že nemáte čas navštíviť nechtárku nie je dôvod, prečo by ste nemohli mať pekné gélové nechty. Teraz nájdete sadu na gélové nechty aj na doma. Začnite si svoje gélové nechty robiť sama v pohodlí domova. Je leto a nechty si na vás určite každý všimne. Či už pijete limonádu alebo jete zmrzlinu, vaše nechty sú vystavené okoliu.

farebné nechty

Krátke tiekla a šaty ešte viac upriamujú pozornosť na naše ruky a preto by ste mali mať nechty vždy farebne zvýraznené. Leto si to doslova pýta. Farebné nechty sú tuto sezónu IN. Báť sa nemusíte výrazných, žiarivých farieb. Červené nechty sú každoročnou klasikou a nič nimi nepokazíte. Ale skúste trochu experimentovať a nebojte sa ísť do oranžovej, žltej či zelenej farby. Neónové odtiene sú taktiež skvelou voľbou na leto. Chcete byť ešte viac extra? Farby kombinujte, miešajte, vytvárajte vzory. V lete si na nechtoch môžete dovoliť skutočne čokoľvek a vždy to bude vyzerať úžasne.

farebné nechty

Leto je obdobie festivalov, koncertov, kúpalísk. A to si pýta farby. A ktorá farba v lete určite nemôže chýbať? No predsa biela. Biela sama o sebe nie je výrazná, ale biela v kombinácii s opálenou pokožkou bude na vašich rukách doslova žiariť. Bielu manikúru si môžete dať bez obáv na nechty na rukách, ale aj na nohy. Gélové nechty majú jednu veľkú výhodu. Vydržia oveľa dlhšie ako bežný lak na nechty. Ako gél nanesiete a necháte zatvrdnúť, tak ho budete mať aj o niekoľko týždňov. A gélové nechty si viete ľahko urobiť aj v pohodlí doma. Na d-nails.sk nájdete sadu na gélové nechty. Vyberte si farebný gél na nechty na leto ešte dnes na d-nails.sk.