Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Pomáhame vám, aby vaše podnikanie bolo jednoduchšie a úspešnejšie. Vďaka inováciám Schoellerallibert, ktoré celý náš tím v Schoeller Allibert každodenne vyvíja sa snažíme pomôcť všetkým zákazníkom v ich práci. Vďaka našim produktom uľahčujeme prácu všetkým našim remeselníkom, farmárov, podnikateľom, obchodníkom, ktorý sa svoju prácu snažia robiť dobre a poctivo, aby vám mohli svoje produkty priniesť na váš stôl čerstvé a plné chuti. Vďaka našim prepravkám, alebo kontajnerom robeným podľa najmodernejšej technológií vydrží ovocie čerstvé kým prejde cestu z poľa do vašej kuchyne, rovnako to platí aj pre džúsy a ovocné šťavy, ktoré sú háklivé na rôzne prírodné procesy zapríčinené poveternostnými podmienkami, časom a skladovaním.

jablko

Vďaka našim inováciám nepotrebujete tak veľký priestor na skladovanie vecí, a uľahčujeme vám aj transport a manipuláciu s vašimi produktami. Okrem toho sa držíme prísnej firemnej filozofie, ktorou je ochrana nášho okolia a životného prostredia vôbec. Možno to nie sú veľké veci pre jednu fabriku, ale keď každý urobí aspoň malý krôčik nakoniec výsledok bude ihneď viditeľný. My už sme začali, a stále sa snažíme robiť kroky k tomu, aby sme boli ekologickejší. Naše prepravky sú recyklovateľné, a dajú sa opakovane používať, pretože sú vyrobené z kvalitného plastu, takže nerobíme ani veľký odpad.

prepravky

Niektoré naše prepravky sa vyrábajú z recyklovaných materiálov a okrem toho, naše prepravky ako aj kontajnery si môžete zapožičať čo znamená, že sa jeden produkt neustále dostáva do obehu a neprodukuje zbytočne nadbytok prepraviek alebo kontajnerov. My svojich zákazníkov počúvame, a snažíme sa vyrábať také produkty, aké si náš zákazník želá a aké mu pomáhajú pri práci. Aj vďaka vám inovujeme naše výrobky a robíme mnohé zmeny podľa nových a nových poznatkov, ktoré sme od vás získali. Za mnohé produkty sme aj vďaka vám získali celosvetové ocenenia.