Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

V súčasnej dobe sú erotické masáže rozšírené viac, ako kedy bývali predtým. Dôvodom je ich narastajúca obľúbenosť a objavovanie pozitívnych vplyvov. Erotické masáže sú určené pre obe pohlavia, avšak častejšie využívajú muži, pretože erotické masáže s konkrétnym zameraním na intímne oblasti sú pre mužov veľmi prínosné zo zdravotného hľadiska. Erotické masáže sú v súčasnosti populárne a zároveň odsudzované. Je tomu tak z toho dôvodu, že o týchto masážach sú šírené množstvá nepravdivých správ a informácií ľudia sa k nim tak stavajú odmietavo bez toho, aby si vypočuli pravdu a skutočný priebeh, náplň, podstatu týchto masáží.

žena

Hlavnou vecou, ktorá je v tejto sfére problémom, je to, že ľudia vidia predovšetkým to, že pri tejto masáži figuruje ľudská náhoda, pretože masérka aj jej klient sú počas erotických masáží nahí, a tým pádom si množstvo ľudí utvorí vlastný záver toho, čo sa pri takýchto masážach deje. Nie veľa ľudí to vie, ale aj takéto masáže majú svoje presne stanovené pravidlá a hranice, ktorých sa musia pridŕžať ako maséri, tak aj ich klienti. Jedným z týchto pravidiel, ktoré je tým najzákladnejším je to, že počas masáže nesmie dôjsť k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom.

žena

Erotické masáže sú predovšetkým o odovzdávaní a prijímaní sexuálnej energie. Samozrejme, ide aj o uspokojenie fyzického tela klienta, avšak tieto masáže sú viac orientované na duchovnú sféru, filozofický smer existencie a ľudského bytia. Častejšie erotické masáže odsudzujú takí ľudia, ktorí ich sami nevyskúšali a ako sa hovorí,,súdia knihu podľa obalu´´ bez toho, aby nahliadli za oponu skutočnej podstaty. Profesionálne vykonávané masáže erotického typu môžete nájsť v tantrických masážnych salónoch, kde sa o vás postarajú profesionálne vyškolené masérky, ktoré presne vedia, čo robia a ako sa majú správať v jednotlivých situáciách, ktoré môžu nastať.