Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

S priateľom sme spolu 8 mesiacov. Po 4 mesiacoch som otehotnela, veľmi som to tehotenstvo nechcela, ale už sa stalo a nechcela som to dať preč. Priateľ z toho veľmi nadšený nebol, že sa to stalo. Ešte, než som sa to dozvedela, tak som mala oslavu, kde ste sa pohádali a on zmizol na 2h preč. Zmizli aj kondómy. Hľadali sme ho s kamarátmi po celej dedine a našli sme ho. Bol opitý a furt nechcel ísť domov. Potom mi povedal, ešte v opitosti, že sa chce potrestať. Kvôli čomu, už ma povedať nechcel. Až vytriezvel, tak sa zmenil. Začal byť pozornejší, milejší a začal mi viac pomáhať. Ale, toto všetko mu vydržalo tak týždeň. Postupne sme sa začali viac hádať.,

s

Začal utekať do posilňovne, na futbal alebo za kamarátov. A bolo mu to fuk. Keď som to zo začiatku ignorovala, tak sa vracal úplne iný. Dal mi pusu a bolo všetko Okay. Postupne sa mi to prestalo páčiť. Pretože určité dni a to hlavne pondelok sme pravidelne vynechávali levice sex a prichádzal vždy strašne unavený. Proste oi to nedala a pýtala som sa zdá niekoho nemá. Tvrdil mi, že nemá. Že ho nikdy žiadna nechcela a že by sa nenechal. Ale, furt ma nedal pocit. Jedného dňa, mi zmizlo erotické oblečenie.

s

Keď som povedala, že ma zmizlo, tak mi povedal, že o tom nič nevie. A začal sa strašne rozčuľovať. A keď mal dovolenku, tak zrazu sa objavili zase v skrini vypranej. Jedného dňa sa zase stalo to, že som prišla z práce celkom neskoro domu. Vedel, že prídem neskoro. A našla som večer na posteli, keď som išla spať kvapku spermie na posteli (obliečky). Je modré, takže to šlo pekne vidieť. Mala som tiež postriekané erotické legíny, vraj o tom nič nevie, a nevie, ako sa to mohlo stať. Keď som mu povedala, že si myslím, že niekoho ma, tak sa začal rozčuľovať, že to nie je pravda. A to, že som tehotná úplne ignoroval. Hádky dospelí, až tak ďaleko, že chcel, aby som išla na potrat a furt hovoril o tom, že sa rozídeme.