Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Ľahkosť a skladnosť

Už za socializmu sme mali možnosť využiť jednu z najväčších predností igelitových vrecúšok, a síce veľmi nízku hmotnosť. Sú doslova ľahké ako páperie, čo oceníme najmä tam, kde prenášame predmety na svojich pleciach, teda napríklad v batohu, alebo v športovej taške. Oceníme to teda aj na dovolenke, ak si balíme so sebou veci na cestu, a potrebujeme ich vo vnútri batožiny umiestniť do vhodnej nádoby. Keby sme namiesto sáčkov využili dózy z plastu, tie sú ťažšie, a tiež neskladné, batožina by sťažila a nezmestilo by sa do nej toľko predmetov, čo do sáčkov.

ženské nohy

Zápach

Máte radi zrejúci syr, ale pre vašu záľubu vás práve nemiluje vaše okolie, pretože ho obťažujete svojim zápachom? Ak sa chcete vyhnúť týmto nepríjemnostiam, ukladajte zapáchajúce syry do vrecúšok so zipsom, tie neprepustia ani zápach, a môžete mať v chladničke uschovanú svoju obľúbenú pochúťku napríklad hneď vedľa jahodovej torty.

Tejto vlastnosti vrecúšok so zipsom sa využíva aj na cestách, napríklad v situácii, keď potrebujete niekam uschovať špinavú bielizeň. Nepríjemné je to najmä pri silne prepotených tričkách, nosených za veľmi teplého počasia, alebo ponožiek pri turistike, ktorých zápach sa dokáže šíriť od svojho zdroja veľmi ďaleko. Prepotená bielizeň sa vo vrecku ocitne v bezpečí a zápach cez vrecko ani uzatvárací zips von neprenikne za žiadnych okolností.

vyprané prádlo

Voda a vlhkosť

Keď si kupujete elektrické svietidlá do exteriéru, napríklad na záhradu, uisťujete sa, či majú patričný ochranný kryt proti prieniku vody a vlhkosti. S uzatvárateľnými sáčkami 2 pack je to veľmi podobné, ich uzatvárací mechanizmus je tiež odolný voči vode a vlhkosti, máte teda istotu, že predmety vo vnútri vrecka nebudú kontaminovať tekutinou svoje okolie, a bude to platiť aj obrátene, ak chcete chrániť napríklad v sáčku uložený mobilný telefón alebo papierový diár pred dažďom.