Zosia

Nebaví vás čítať nudné články, v ktorých sa nakoniec aj tak nič nedozviete? Na našom webe, sa vám nič podobné nestane. Píšeme mimoriadne pútavo a pochopiteľne.

Tantrická masáž je výnimočný druh masáže, ktorý získava čoraz väčšiu popularitu. Jej princíp pochádza z tantry, príjemnej praxe pôvodom z indie, pomocou ktorej si môžete lepšie uvedomiť svoje vlastné ja a znovu objaviť svoju sexualitu spojením zmyselnosti s duchovnosťou. Tantra masáž Tantradiamond je pietny masážny rituál, pri ktorom sa harmonickým a prirodzeným spôsobom dotýka a masíruje celé telo a to aj v intímnych oblastiach. Masér je pritom aktívny darca, zatiaľ čo prijímateľ masáže si celý akt vychutnáva pasívne. Ale práve táto pasivita umožňuje prijímateľovi sa počas masáže úplne otvoriť a nechať sa priam rozplynúť v blaženosti a extáze.

erotika

Spravidla začína proces masážou celého tela a až na záver prichádza na rad intímna oblasť. Pri samotnej intímnej masáži nie je nutne dosiahnuť orgazmus, pretože ide skôr o duchovnú úroveň a o rozšírenie vedomia a rozprúdenie svojej „sexuálne energie“. Ak však vyvrcholenie príde, netreba sa mu brániť, lebo je príjemným darčekom už aj tak výnimočného a nezabudnuteľného zážitku. Telo a duša v ten moment splynú v neuveriteľnej rozkoši a blaženosti. Tantrická masáž umožňuje jej prijímateľovi začatie procesu vedomého vnímania svojej sexuálnej energie a objavenie úplne novej stránky svojej sexuality. Okrem hlbokej relaxácie a novej energie prostredníctvom prežívanej sexuality môže mať tantra masáž aj ďalšie pozitívne účinky. Napríklad majú niektorí muži problémy s erekciou alebo trpia impotenciou. Pomocou Tantry masáže môžu byť zbavení tlaku na sexuálny výkon.

masáž

To isté platí pre ženy, ktoré ťažko dosahujú vrchol alebo často predstierajú orgazmus pre svojho partnera. Tantrická masáž umožňuje intenzívne prežívať svoje telo a dokáže ukázať, ktoré oblasti tela sú obzvlášť vzrušujúce alebo naopak, kde je to nepríjemné. Vo všetkých týchto prípadoch môže mať Tantra masáž takpovediac liečebný účinok. Či už ste v strese, máte sexuálne problémy, alebo si jednoducho chcete dopriať niečo výnimočné, naša tantristická masáž vás rozhodne nesklame. neváhajte a rezervujte si termín masáže ešte dnes. Na akúkoľvek otázku týkajúcu sa tantrickej masáže vám samozrejme radi podrobne odpovieme.